Košík 0

Svatební oznámení od PAPILU

ilustrace Papilu papirnictvi svatba

Jedna z nejhezčích prací je podle nás práce s květinami. A protože kytek podle nás není nikdy dost a hodí se úplně vždycky a všude, živé i ty malované, malujeme v PAPILU květinová svatební oznámení nebo třeba i květinové pozvánky na křtiny a oslavy.  

Svatební oznámení: obtočené snítkou dřevité vlny, 39 Kč/ks

Foto: Couple of Prague

Svatební tiskoviny malujeme a připravujeme tak, aby ladily s celým konceptem vaší svatby. Jestli se vám líbí naše malované květiny a chtěli byste také takové na svou svatbu, moc rádi je pro vás připravíme. 

Svatební oznámení

Foto: Julia Victoria Svobodová

Foto: Julia Victoria Svobodová

Ručně psané svatební oznámení

Ručně psané a malované svatební oznámení

Foto: Julia Victoria Svobodová

Ze všeho nejvíc je důležité, abychom hned na začátku co nejlépe pochopili, jaké máte představy. Společně vytvoříme takovou pomyslnou nástěnku obrázků, které pro nás budou výchozím bodem. Můžou to být fotky z jiných svateb, které vás inspirují, jiná svatební oznámení, která se vám líbí, květy, listy, šišky, plody a hlavně barvy, které jsou pro vás ty pravé. Kromě toho si také vyjasníme praktické detaily, které hrají roli při rozhodování, především jaký tvar a velikost svatebního oznámení navrhneme. Zamilovali jste se do vyřezávané klopy na svatební oznámení a chcete do ní vložit i to své? Podle toho zvolíme velikost, rozmístění květin v motivu, druhy papíru a další. Budeme oznámení kombinovat s fotkou? Podle fotky zvolíme hlavně barvy a míru detailu na květinovém motivu. Budete chtít třeba jen deset kusů oznámení? Můžeme si více vyhrát s provedením nebo ručně psaným písmem. Je mnoho variant, jak mohou svatební tiskoviny vypadat.

Ručně malované květy

Kromě svíčkové a všech dalších položek tvoří i svatební tiskoviny významnou položku ve svatebním rozpočtu. Svatební tiskoviny od PAPILU jsou vyráběné hlavně podle vašich přání, proto se jejich cena může velmi lišit, vždy záleží na konkrétním provedení a cenové nabídky připravujeme vždy individuálně. Abychom ale nechodili kolem horké kaše, najdete u některých fotek v tomto článku orientační ceny. Jestli se budete chtít zeptat na detaily, napište nám do kontaktního formuláře tady dole na stránce. 

Svatební menu

Svatební menu: formát DL, cena 15 Kč/ks

Svatební oznámení

Svatební oznámení: vyřezávaná klopa, zlaté podložení, 120 Kč/ks včetně obálky

Pokud si plácneme, vytvoříme pro vás návrhy jednotlivých tiskovin a přidáme texty, které nám zašlete. Návrhy vám pak pošleme k náhledu, elektronicky i poštou, abyste je viděli naživo. Většinou bývají maximálně dvě kola drobných úprav (změna písma, drobné úpravy barev, rozložení textu apod.), v tom je zahrnuta i úprava finálního znění textů.

Ručně skládané svatební obálky

Ručně skládané svatební obálky: 45 Kč/ks

Po finálním potvrzení už tiskneme a pečlivě balíme do krabice :)

Pokud můžeme pomoc udělat vaši svatbu krásnější a květinovější, napište nám, bude to pro nás radost!Starší příspěvky Novější příspěvky


Komentáře